Hírek
2023. Január 03. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: mti
Kirúgták a kameruni U17-es labdarúgó-válogatott kétharmadát
Hazudtak arról, hogy mennyi idősek.
Kirúgták a kameruni U17-es labdarúgó-válogatott kétharmadát, mert a játékosok hazudtak az életkorukról.
A címvédő közép-afrikai csapat egy hete kezdte meg felkészülését az U17-es Afrikai Nemzetek Kupájára, melynek ötcsapatos selejtezőjére Limbében kerül sor. A Kameruni Labdarúgó Szövetség közleményben jelentette be, hogy a 30 fős utánpótláskeretéből 21 játékost azonnal hazaküldött a fizikai állapotfelmérések után. Az MRI-vizsgálatok során a csukló csontjainak fejlettségéből megállapították, hogy a futballisták hazudtak a korukról.
Az angol Daily Mail című lap beszámolója szerint Samuel Eto'o, a szervezet elnöke már tavaly nyáron is fellépett a kor- és személyazonossági csalások ügyében, és nyolc klub 44 játékosával szemben indított vizsgálatot.
A nemzeti szövetség még nem döntött a játékosok büntetéséről, de Eto'o azonnal elrendelte a vizsgálaton fennakadó labdarúgók kizárását a nemzeti csapatból.
Fotó: Twitter
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 16:00, csütörtök | Sport
Kós Hubert a világ második legjobb férfi úszója a swimswam szakportál szerint
Az úszó Kós Hubert a második azon a listán, amelyet a tekintélyes swimswam szakportál készített a 2026-os esztendőre előre tekintve.
2026. Február 09. 15:00, hétfő | Sport
Varga Barnabás duplázott a görög élvonalban
A görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén vasárnapi kezdőcsapatának tagja volt Varga Barnabás, aki a sereghajtó Panszerraikosz elleni idegenbeli mérkőzés 55. és 95. percében is gólt szerzett.
2026. Február 09. 07:19, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlai óriási gólt szerzett, majd piros lapot kapott - Videó
2026. Február 08. 08:31, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 246. fővárosi rangadót
A címvédő Ferencváros 3-0-ra legyőzte hazai pályán az Újpestet a labdarúgó Fizz Liga 21. fordulójának szombat esti rangadóján.
