Hírek
2022. Június 27. 09:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kiszagolta Django a csempészcigit - Videó
Kétmillió forintnyi adózatlan cigarettát találtak a pénzügyőrök két járműben az M1-es autópályán Győrnél - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-vel.
Azt írták, hogy Django, a szolgálati kutya egy bolgár kisbusznál jelzett először: a rejtekhelyről kétszázhúsz doboz adózatlan dohány került elő.
Alig néhány órával később az autópálya ugyanazon szakaszán a NAV egy személyautót ellenőrzött. A kutya az autó átvizsgálásakor több helyen is jelzett: a műszerfal, az ajtó, a pótkerék és a kárpit hétszáznyolcvan doboz adózatlan cigarettát rejtett - fűzték hozzá.
A több mint kétmillió forint értékű cigarettát lefoglalták és eljárást indítottak - áll a NAV közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld
A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj
A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át
