Hírek
2017. December 02. 13:18, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben életét vesztette egy ember Pilisszentivánon

Lakástűzben életét vesztette egy ember egy pilisszentiváni családi házban szombaton - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes-szóvivője szombaton az MTI-vel.
Kolozsi Péter elmondta, a tűzoltók kiérkezésekor a 80 négyzetméteres ház két helyisége teljes terjedelmében égett. A tűzhöz először a helyi, majd a fővárosi tűzoltók érkeztek ki, akik a lángok eloltása után megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
Az oltás közben a tűzoltók egy embert hoztak ki a házból, aki azonban életét vesztette.
A tűz okának vizsgálatát a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság végzi.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton
2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld
Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap
Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár