Hírek
2021. Március 08. 08:24, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Czeglédi Zsolt
Lakástűzben két ember meghalt Debrecen-Józsán

Lakástűzben két ember meghalt Debrecen józsai városrészében vasárnap este - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra elmondta: a debreceni tűzoltókat kora este riasztották a Domokos Márton kertbe, ahol egy 20 négyzetméteres házban keletkezett a tűz.
Egy embert a rendőrök vittek ki a házból, egyet a tűzoltók, de már egyiken sem tudtak segíteni, mindketten meghaltak.
A tüzet eloltották. Az MTI tudósítója helyi forrásból úgy értesült, hogy egy idősebb nő, és egy középkorú férfi a tűz áldozata.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak