Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2022. Május 31. 10:05, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Lándzsával leszúrta szomszédja kutyáját egy drogtermesztő

Elfogtak a rendőrök egy 52 éves férfit, aki lándzsával leszúrta szomszédja kutyáját Hódmezővásárhelyen.

A rendőrségre május 27-én délután érkezett bejelentés, hogy egy kertesháznál ismeretlenek megszúrtak egy Golden retriever fajtájú kutyát, ami a bántalmazás miatt elpusztult – közölte a rendőrség.

A rendőrök azonosították a feltételezett elkövetőt, akinek házában megtalálták a gyilkos eszközt, valamint ott egy kábítószer ültetvényt is felszámoltak.

A nyomozók a gyanúsítottat kihallgatták, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását az ügyészségen.

A férfi ellen állatkínzás és kábítószer birtoklása bűntett megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja