Hírek
2019. Február 01. 09:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Leadták időre vagyonnyilatkozatukat az országgyűlési képviselők

Valamennyi országgyűlési képviselő és nemzetiségi szószóló leadta a január 31-i határidőre a saját és a vele közös háztartásban élő házas- vagy élettársának, gyermekeinek vagyonnyilatkozatát
- közölte Hargitai János, az Országgyűlés mentelmi bizottságának kereszténydemokrata elnöke csütörtök este az MTI-vel.
A testület vezetőjének tájékoztatása alapján a 197 országgyűlési képviselő, a nemzetiségi képviselő és 11 nemzetiségi szószóló vagyonnyilatkozata február 1-jétől nyilvános, és megtekinthető az Országgyűlés honlapján (www.parlament.hu).
A törvényi előírások szerinti vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségüknek határidőben eleget tettek más tisztségviselők is, így az Állami Számvevőszék elnöke, alelnöke, a Gazdasági Versenyhivatal elnöke, elnökhelyettesei és a Versenytanács tagjai, a Költségvetési Tanács elnöke, a Közbeszerzési Hatóság Tanácsának elnöke, alelnöke és tagjai, a legfőbb ügyész és helyettesei, a Magyar Nemzeti Bank elnöke, alelnökei, a Monetáris Tanács tagjai és a jegybank felügyelőbizottságának elnöke és tagjai, valamint a médiatanács elnöke és tagjai - fejtette ki Hargitai János, hozzátéve, a tisztségviselők saját vagyonnyilatkozata nyilvános, és szintén péntektől érhető el a parlament honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld
Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!
2025. Október 08. 07:38, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek
Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek - mondta az Országgyűlés elnöke kedden Az Országház Bora 2025 verseny díjátadó ünnepségén a Parlamentben.
2025. Október 08. 07:37, szerda | Belföld
KTK: már közel hétszázezer konzultációs ívet kézbesített a Magyar Posta
Pár nap alatt már közel hétszázezer nemzeti konzultációs ívet kézbesítettek a Magyar Posta munkatársai - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) kedden az MTI-vel.
2025. Október 08. 07:36, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: a területi közigazgatásban dolgozóknak köszönhető, hogy lehet jó államot építeni
A területi közigazgatásban dolgozók hitének és elkötelezettségének köszönhető, hogy Magyarországon lehet jó államot építeni