Hírek
2020. Március 22. 06:09, vasárnap |
Bulvár
Forrás: mti - fotó: www.facebook.com/LeBron
LeBron James legyőzte Cristiano Ronaldót

Az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) egyik legjobb játékosa, LeBron James toronymagasan megelőzte a Juventusban futballozó Cristiano Ronaldót azon a szavazáson, amelyet a Marca spanyol sportnapilap írt ki olvasóinak.
Voksolni évjáratonként lehetett a világ legjobb sportolóira, és az amerikai kosárlabdázó a 35 évesek kategóriájában a szavazatok 55 százalékát megszerezve bizonyult jobbnak a portugál labdarúgónál, aki 29 százalékot kapott.
A több mint ötvenezer beérkezett válasz alapján óriási fölénnyel nyert a 32 esztendős világsztárok között az FC Barcelona argentin futballistája, Lionel Messi, aki a voksok 87 százalékát gyűjtötte be. Nála többet - 92 százaléknyit - csak a változatlanul a világ egyik legjobb teniszezőjének számító spanyol Rafael Nadal kapott a 33 évesek korcsoportjában.
A hazai népszerűséget is tükröző szavazáson egy másik spanyol, a 27 éves gyorsasági motorkerékpáros Marc Márquez szerepelt még elsöprő sikerrel: a mindhárom géposztályt tekintve nyolcszoros világbajnok a voksok 84 százalékát vitte el korcsoportjában.
A győztesek javarészt három sportágból, a kosárlabda mellett a labdarúgás és a tenisz klasszis képviselői közül kerültek ki a Marca-szavazáson, amelyen a 18-tól 35-ig terjedő korpaletta "évfolyamelsőit" választották meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:26, péntek | Bulvár
Ruszin-Szendi Romulusz elmondta a Szlava Ukrajini kifejezést
2025. Június 05. 07:59, csütörtök | Bulvár
Semmelweis-szobrot avattak Európa legrégebbi gyermekvédő központjában, Firenzében
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.