Hírek
2019. Március 07. 12:34, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Leszúrta az élettársát, mert a nő el akarta hagyni - Vádat emeltek
Vádat emeltek egy 60 éves férfi ellen, aki még 2017 novemberében leszúrta élettársát egy XV. kerületi lakásban, mert a nő el akarta hagyni – közölte a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-vel.
Ibolya Tibor közleményében azt írta, a vádlott a munkahelyén ismerkedett meg a nővel, majd összeköltöztek. A kapcsolat azonban rövid idő elteltével annyira megromlott, hogy a nő úgy döntött, elköltözik, ezért csomagolni kezdett.
A férfi, miután nem tudta élettársát maradásra bírni, kést szúrt az éppen háttal álló nőbe, aki életét vesztette.
A Fővárosi Főügyészség a bűnügyi felügyelet alatt álló férfi ellen emberölés miatt nyújtott be vádiratot a Fővárosi Törvényszékre, büntetése a törvény szerint 5-15 év szabadságvesztés lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
