Hírek
2011. Szeptember 02. 14:13, péntek |
Külföld
Forrás: HírTV
Letartóztatták a kormányfő zsarolóját
Letartóztattak azt az olasz üzletembert, akit Silvio Berlusconi kormányfő zsarolásával gyanúsítanak.
Giampaolo Trantini a nyomozás jelenlegi állása szerint több százezer eurót kapott a miniszterelnöktől, miután megígérte, hogy hallgat Berlusconi prostituáltakhoz fűződő kapcsolatáról.
A kormányfő, aki ebben az ügyben tanúként szerepel, korábban tagadta a zsarolást, és azt állította, csak segített a nehéz anyagi helyzetben lévő üzletember családjának. Berlusconi ellen jelenleg per folyik, amelyben azzal vádolják, hogy egy kiskorú prostituáltnak pénzt adott szolgáltatásaiért. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 18:00, szombat | Külföld
Sári Zsolt: a magyar múzeumok jövőjét is érintő szakmai kérdésekről tanácskoznak az ICOM párizsi ülésén
A magyar múzeumok jövőjét is érintő, átfogó szakmai kérdésekről tanácskoznak a fennállásának 80. évfordulóját ünneplő Múzeumok Nemzetközi Tanácsa (ICOM) csütörtöki ülésén Párizsban
2026. Június 26. 20:00, péntek | Külföld
Csökkent a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
Több mint egyharmadával csökkent az előző évhez képest a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
2026. Június 26. 12:00, péntek | Külföld
Megdőlt a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában
Megdőlt szerdán a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában.
2026. Június 26. 10:41, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll
A Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön
