Városlista
2026. április 2, csütörtök - Áron

Hírek

2022. Június 24. 17:10, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája

Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája

A baranyai nyomozók emberölés elkövetésével gyanúsítják a 31 éves horvát nőt.

A horvát állampolgárságú nő június 15-én délután Márfa szőlőhegyen megszülte a gyermekét, majd magára hagyta. A kiterjedt kutatás során a rendőrök megtalálták az életben lévő újszülöttet, azonban minden orvosi erőfeszítés ellenére a gyermek a kórházban meghalt.

A rendőrök a 31 éves nőt június 23-án Beremend Közúti Határátkelőhelyen elfogták, majd előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Őrizetbe vételét követően kezdeményezték letartóztatását, amelyet a bíróság pénteken elrendelt.

A nő ellen emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld

A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány

A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is

2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld

KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt

2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.