Városlista
2026. március 22, vasárnap - Beáta, Izolda, Lea

Hírek

2019. Április 23. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Letartóztatták a veszprémi halálos dulakodás gyanúsítottját

Letartóztatták a veszprémi halálos dulakodás gyanúsítottját

A bíróság elrendelte a péntek esti veszprémi halálos dulakodás gyanúsítottjának letartóztatását, a férfi beismerő vallomást tett - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel hétfőn.

Kucsera Katalin elmondta: a halált okozó testi sértés elkövetésével gyanúsítható 31 éves veszprémi férfival szemben őrizetbe vétele mellett indult büntetőeljárás, a bíróság pedig elrendelte letartóztatását. Hozzátette: a férfi beismerő vallomást tett.

Péntek este két férfi tettlegességig fajuló szóváltásba keveredett egy veszprémi szórakozóhelyen. A gyanúsított a dulakodás közben bántalmazta a 47 éves veszprémi sértettet, aki emiatt elesett, és a helyszínen életét vesztette.

A gyanúsított ezután anélkül, hogy meggyőződött volna a sértett sérüléseiről, távozott a helyszínről. A rendőrök a férfit a bejelentéstől számított egy órán belül egy másik helyi szórakozóhelyen fogták el - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld

Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt

Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor

Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.