Hírek
2012. Január 14. 07:07, szombat |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Életbiztosításból végtörlesztés

A válság miatt egyre többen mondják fel életbiztosításukat. A D.A.S Jogszerviz felmérése alapján ezek jellemzően a befektetési célú biztosítások, sokan a végtörlesztés miatt döntöttek a visszavásárlás mellett.
Burján Zsuzsanna, a D.A.S Jogszerviz szakértője a Gazdasági Rádiónak azt mondta, szerinte érdemesebb lenne a rövid lejáratú megtakarításokat erre felhasználni, nem pedig az olyan hosszabb időre szóló konstrukciókat, mint például egy életbiztosítás.Elmondása szerint az idő előtti szerződés felmondásával rosszul járhat az ügyfél, ugyanis az eredetileg biztosított összeg töredékéhez juthat hozzá. Utoljára 2008 októberében volt a mostanihoz hasonló tendencia.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld
Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!
2025. Október 08. 07:38, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek
Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek - mondta az Országgyűlés elnöke kedden Az Országház Bora 2025 verseny díjátadó ünnepségén a Parlamentben.
2025. Október 08. 07:37, szerda | Belföld
KTK: már közel hétszázezer konzultációs ívet kézbesített a Magyar Posta
Pár nap alatt már közel hétszázezer nemzeti konzultációs ívet kézbesítettek a Magyar Posta munkatársai - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) kedden az MTI-vel.
2025. Október 08. 07:36, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: a területi közigazgatásban dolgozóknak köszönhető, hogy lehet jó államot építeni
A területi közigazgatásban dolgozók hitének és elkötelezettségének köszönhető, hogy Magyarországon lehet jó államot építeni