Hírek
2012. November 10. 09:11, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Lezárták az M2-es gyorsforgalmi utat Sződligetnél
Teljesen lezárták az M2-es autóutat Sződliget és Göd között egy baleset miatt - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese szombat reggel az MTI-vel.
Karsay Kornél elmondta, hogy a balesetben két személygépkocsi frontálisan ütközött, ketten súlyosan megsérültek. A forgalmat az útzár ideje alatt elterelik.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
