Hírek
2012. Január 05. 07:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Állami forrás bérkompenzációra
Azok a vállalkozások, amelyek a béremelés 5 százaléknyi saját részét sem tudják kigazdálkodni, ennek érdekében költségvetési forrásokra pályázhatnak, amelyre 20 milliárdos keret áll rendelkezésre – írja a Világgazdaság.
„Az állami segítségnyújtás ellenére is kerülhetnek majd vállalkozók olyan helyzetbe, hogy a legjobb indulattal sem tudnak bért fejleszteni, vagy a meglévő munkahelyeket megtartani” – nyilatkozta a lapnak Dávid Ferenc . A Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének főtitkára szerint problémát jelent, hogy összesen körülbelül egymillió munkavállaló bérét kellene megemelni úgy, hogy teljesítménynövekedés minderre nem nyújt fedezetet.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek
2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld
Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot
Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
