Hírek
2016. Július 20. 07:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Madárral ütközött és megszakította Budapesten útját egy repülő
Budapesten szakította meg útját a Wizz Air diszkont légitársaság Marosvásárhely-London járata, mert a járatot teljesítő Airbus A320-as típusú gép madárral ütközött.
A légitársaság keddi, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a 3701-es számú járatot elővigyázatosságból irányították a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre, a gép rendben leszállt, műszaki átvizsgálása tart.
Az utasokat egy másik gép vitte tovább London-Luton repülőtérre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
