Városlista
2026. július 11, szombat - Nóra, Lili

Hírek

2023. November 02. 09:25, csütörtök | Sport
Forrás: MTI

Magyar-montenegrói - Pénteken kezdődik a jegyárusítás

Magyar-montenegrói - Pénteken kezdődik a jegyárusítás

Pénteken kezdődik a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott utolsó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésére, amelyet november 17-én vív a Puskás Arénában Montenegró ellen.

Sipos Jenő MLSZ-szóvivő az M1 aktuális csatornának elmondta, a hazai Eb-selejtezőkre több mint 30 ezer szurkoló már előzetesen, bérlet formájában megváltotta a jegyét.

Hozzátette, első körben a Szurkolói klub tagjai válthatják meg belépőjüket, és csak ezt követően kezdik meg a jegyek nyílt árusítását, azonban az elmúlt találkozók tapasztalatai alapján várhatóan néhány órán belül elfogynak majd a belépők.

Sipos Jenő elárulta, a bolgárok elleni, november 16-i, idegenbeli mérkőzésre még lehet jegyet vásárolni az MLSZ honlapján.

Amennyiben Marco Rossi együttese a hátralévő két mérkőzésén legalább egy pontot szerez, már biztosan kijut a jövő évi németországi Eb-re.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 10. 07:55, péntek | Sport

El-selejtező - Újvidéki győzelemmel kezdett a Ferencváros

Az idén nyolcaddöntős Ferencváros 2-1-es győzelemmel kezdett csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a szerb Vojvodina vendégeként.

2026. Július 10. 07:54, péntek | Sport

Vb-2026 - Marokkó kiejtésével Franciaország sorozatban harmadszor elődöntős

A francia válogatott 2-0-ra legyőzte a legutóbb negyedik marokkói csapatot csütörtökön a labdarúgó-világbajnokság bostoni negyeddöntőjében.

2026. Július 08. 07:36, szerda | Sport

Labdarúgó BL-selejtező: Egygólos hátrányban várja a hazai visszavágót az ETO FC

A győri ETO FC a 92. percben kapott góllal 1-0-ra alulmaradt az izlandi Vikingur Reykjavík vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első körének első mérkőzésén kedden. A visszavágót jövő kedden rendezik.

2026. Július 07. 07:46, kedd | Sport

Vb-2026 - Nyolcaddöntő: Spanyolország-Portugália 1-0

A regnáló Európa-bajnok spanyol válogatott 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság dallasi nyolcaddöntőjében.