Hírek
2012. Február 12. 15:00, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Magyar sikerek Bécsben

Három magyar aranyérem született szombaton a Bécsben rendezett fedettpályás atlétikai gálán.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint Nguyen Anasztázia 7,47 mp-re javította az általa tartott 60 méteres junior csúcsot, a Bp. Honvéd vágtázója ezzel az első helyen végzett. Szintén győzött a súlylökő Kürthy Lajos, aki 19,63 méterrel utasította maga mögé a mezőnyt. A férfiak 3000 méteres síkfutásában a junior korú Matkó Csaba volt a leggyorsabb 8:37,88 perccel.
A felnőtt versenyen további két-két második, illetve harmadik helyezést szereztek a magyar atléták. A magasugró Gerencsér Ádám (2,05 m) és a rúdugró Ja:ger Ákos (4,60 m) ezüst-, a 60 m gáton indult Juhász Lilla (8,61 mp) és a távolugrásban rajthoz állt Virovecz István (725 cm) bronzéremmel térhetett haza.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Szeptember 25. 14:28, hétfő | Sport
Győr Rally Metabond szemmel
Élménybeszámoló az Országos Rally Bajnokság helyszínéről
2023. Szeptember 24. 11:12, vasárnap | Sport
Japán Nagydíj - Verstappen nyert, világbajnok a Red Bull
A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon, ezzel az osztrák istálló megvédte vb-címét a konstruktőrök között.
2023. Szeptember 22. 06:00, péntek | Sport
Konferencia-liga - Hazai győzelemmel rajtolt a Ferencváros
A Ferencváros hátrányból fordítva 3-1-es hazai győzelemmel rajtolt a szerb Cukaricki ellen a labdarúgó Konferencia-liga csütörtöki nyitófordulójában.
2023. Szeptember 21. 07:54, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Lőw Zsolt irányításával nyert gólgazdag meccsen a Bayern München
A Bayern München 4-3-ra legyőzte a vendég Manchester Unitedot szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.