Városlista
2025. április 14, hétfő - Tibor

Hírek

2022. Május 01. 10:03, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Magyarország megpályázta a 2025-ös méhészeti világkiállítás rendezését

Magyarország megpályázta a 2025-ös méhészeti világkiállítás rendezését - közölte az agrárminiszter szombaton közösségi oldalán.

Nagy István bejegyzése szerint a kormány támogatta az Országos Magyar Méhészeti Egyesület javaslatát, hogy Magyarország adjon otthont a rangos nemzetközi eseménynek, a 49. Apimondia kongresszusnak.

A soron következő kongresszust Isztambulban tartják, ahol 126 ország méhészeti vezetője dönt majd arról, melyik ország rendezi a 2025-ös a méhészeti világkiállítást - írta a miniszter.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 14. 07:48, hétfő | Belföld

Változékony idő várható a héten, de Húsvétvasárnap már ismét enyhe, napos, tavaszi időre kell készülni

A hét első felében még erősen felhős, borult lesz az ég, többfelé lehet eső, saras eső, majd csökken a csapadék esélye, melegedés kezdődik és a hét közepén akár 26-27 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban.

2025. Április 13. 11:10, vasárnap | Belföld

NAV: közeleg a gépjárműadó befizetésének határideje

Közeleg az április 15-i határidő, az autósok több mint fele már befizette a gépjárműadót, a 3,3 millió érintett közül 1,7 millióan - közölte az MTI-vel vasárnap a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2025. Április 13. 10:38, vasárnap | Belföld

Bemutatták a MOHU új fesztiválautomatáját a budapesti Vivicittá futóversenyen

A MOHU bemutatta a vállalat új fesztiválautomatáját a budapesti Telekom Vivicittá futóversenyen - közölte a cég kommunikációjáért felelős ügynökség szombaton az MTI-vel.

2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld

Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában

Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.