Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2016. Június 10. 07:44, péntek | Belföld
Forrás: mti

Meghalt egy férfi a Balatonban

Meghalt egy férfi a Balatonban

Meghalt egy 73 éves férfi a Balatonban, Balatonlellénél - erősítette meg az MTI értesülését Kis-Bank Mónika, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtófelelőse csütörtökön.

A haláleset körülményeit a Fonyódi Rendőrkapitányság vizsgálja. Az MTI értesülései szerint a férfi hozzátartozója szeme láttára merült el a vízben csütörtök délután. A keresésére indulók már csak a holttestét tudták kiemelni a tóból.

Címkék: balaton, meghalt, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".

2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére

Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.