Hírek
2020. Október 27. 09:03, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Megölte anyját és nevelőapját egy férfi Budapesten

Megölte anyját és nevelőapját egy férfi Budapesten hétfőn - közölte a rendőrség a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 40 éves fővárosi férfi maga telefonált a rendőrségre késő délután, hogy hajnalban megölte az édesanyját és annak élettársát.
A rendőrök a XVIII. kerületi lakásban megtalálták a két holttestet. Megállapították, hogy a 68 éves nő és a 64 éves férfi halálát idegenkezűség okozta.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható P. Sándort a helyszínen elfogták, elszámoltatása folyamatban van - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.