Hírek
2022. Március 30. 10:03, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Megölte édesanyját egy salgótarjáni nő
Őrizetbe vették a rendőrök azt az 57 éves salgótarjáni nőt, aki több késszúrással megölte édesanyját.
Egy nő tett bejelentést kedden 15 óra 35 perckor, miszerint salgótarjáni lakásában holtan találta édesanyját.
A nyomozás adatai alapján a gyanú megalapozottá vált arra vonatkozóan, hogy a főkapitányságra előállított 57 éves nő a bejelentését megelőző napokban, otthonában őt meglátogató édesanyját több késszúrással megölte – közölte a rendőrség.
A nyomozók a salgótarjáni asszonyt emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 15. 11:00, szerda | Belföld
Felmentette a MÁV igazgatósági elnökét Vitézy Dávid
Keddi hatállyal felmentette Lepsényi István eddigi igazgatósági elnököt és Parragh László igazgatósági tagot Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Az Európai Bizottságtól várja a Fidesz, hogy elítélje a kormányt
A Tisza-kormány Európában példátlan módon bontja le a magyar demokráciát, korlátozza a demokratikus politikai versenyt és szűkíti a választójogot Magyarországon
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok nagykereskedelmi ára
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok literenkénti nagykereskedelmi ára: a benzin bruttó 14 forinttal, a gázolaj bruttó 7 forinttal drágul - írta a holtankoljak.hu kedden.
2026. Július 15. 07:39, szerda | Belföld
Vb-2026 - Spanyolország a franciák legyőzésével a döntőben
Az Európa-bajnok spanyol válogatott 2-0-ra legyőzte a francia csapatot kedden a labdarúgó-világbajnokság dallasi elődöntőjében.
