Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2017. Február 18. 11:39, szombat | Belföld
Forrás: mti

Megszökött az állampusztai börtön egyik rabja

Megszökött az állampusztai börtön egyik rabja

Munkavégzés közben engedély nélkül távozott egy fogvatartott az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti részlege mellett működő fűzhalmi juhászat területéről

- közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága szombaton az MTI-vel. A közlemény szerint a fogvatartott - aki szabálysértés elkövetése miatt elzárását töltötte az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben - a börtön által szervezett foglalkoztatási program keretében a fűzhalmi juhászat területen végzett munkát, ahonnan szombaton kora reggel engedély nélkül távozott.

A büntetés-végrehajtási intézet és a rendőrség azonnal megkezdte a felkutatását, amely jelenleg is nagy erőkkel tart.

fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld

Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték

2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld

Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására

Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.