Hírek
2012. Március 02. 14:05, péntek |
Belföld
Forrás: STOP / MTI
Menesztették a Széchenyi-terv lakásépítési programjának felelősét

Zsarnóci Csaba lett február 29-től a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) belgazdaságért felelős helyettes államtitkára, miután elődjét, Szöllősi Lászlót a miniszterelnök felmentette - derül ki a Magyar Közlönyből.
A megjelent határozat szerint a kormányfő a nemzetgazdasági miniszter javaslatára február 28-i hatállyal mentette fel Szöllősi Lászlót.
A tárcánál a belgazdaságért felelős helyettes államtitkárhoz tartozik egyebek mellett a kis- és középvállalkozások fejlesztése, az iparstratégia, a turizmus felügyelete, valamint a fogyasztóvédelem, a kereskedelempolitika, illetve az építőipar és az építőanyag-ipar ágazati irányítása, az Új Széchenyi-terv otthonteremtési programjának végrehajtása.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba
A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.