Hírek
2014. Április 22. 10:07, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Menesztették Moyest a Manchester Unitedtől
Menesztették posztjáról David Moyest, az angol Premier League-ben címvédő, ám ebben az idényben gyengén szereplő Manchester United labdarúgócsapatának vezetőedzőjét.
Az 50 éves skót szakember lehetséges távozását már hétfőn megszellőztette a brit média, kedden délelőtt pedig a klub honlapján hivatalosan is bejelentették a "szakítás" tényét.
Moyes tavaly nyáron vette át a csapat irányítását a visszavonult sikertrénertől, Sir Alex Fergusontól. Az MU címvédőként jelenleg csak a hetedik helyen áll a Premier League-ben, és 19 év után először nem szerez indulási jogot a Bajnokok Ligájába.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:04, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai harmadszor a hónap legjobbja Liverpoolban
Szoboszlai Dominik lett november legjobb játékosa az angol labdarúgó-bajnokságban címvédő Liverpoolnál.
2025. December 20. 09:47, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Győzött Miskolcon és élre állt az FTC
A címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 18. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 18. 07:34, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Az FTC szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel
A Fizz Ligában címvédő és jelenleg második helyezett Ferencváros szerdán szerződést hosszabbított a labdarúgócsapat vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
