Hírek
2016. Július 02. 04:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Mentős ellátás közben fosztott ki egy embert egy férfi
Kifosztás miatt állítják a Budaörsi Járásbíróság elé pénteken azt a férfit, aki egy mentős ellátás alatt álló ember egymillió forinttal teli pénztárcáját lopta el csütörtökön a Pest megyei Diósdon
- tájékoztatta a Budapest Környéki Törvényszék sajtószóvivője az MTI-t. A Budaörsi Járási Ügyészség vádirata szerint az ittas sértett csütörtökön 20 óra körül taxival utazott Budapestről Diósdra. Amikor a taxiból kiszállt, rosszul lett, ezért a taxis mentőt hívott hozzá. Ekkor érkezett a helyszínre a gyanúsított, aki észlelte a sértett ittas állapotát, és amikor a taxis a gépkocsijával odébb állt, a sértett zsebéből kivette a pénzét.
A kifosztást a mentősök akadályozták meg, akik észrevették a lopást és visszatartották a tolvajt és kihívták a rendőrséget.
A gyanúsítottat őrizetbe vették és gyorsított eljárásban bíróság elé állítják. A cselekmény büntetési tétele 1 évtől 5 évig terjedő szabadságvesztés - közölte Gyimesi Kinga.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
