Hírek
2011. November 20. 14:58, vasárnap |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Mérgező tuningot kapott az Audi R8 - VIDEÓ

A Németországban tevékenykedő TC Concepts nevű tuningműhely elkészített karbonból egy optikai tuningot az Audi R8-hoz, melynek a Toxique nevet adták.
A szóban forgó csomag új első és hátsó lökhárítóból, szélesített kerékjárati ívekből, új küszöbökből, tükörborításokból, és egy diffúzorból áll, míg a hatalmas hátsó szárny választható extra. A pakk elérhető színtiszta karbon elemekből, amelyek ára együttesen 16.800 euróra (nagyjából 5,2 millió forintnyi összegre) rúg, de a szegényebb megrendelők igényelhetik az üvegszál-szénszál kombinációt is, amiért 9.800 uniós fizetőeszközt (körülbelül 3 millió forintot) kell a TC Concepts asztalán hagyni.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges