Hírek
2017. Március 17. 07:39, péntek |
Belföld
Forrás: mti/Fotók: police.hu
Migránsok szöktek meg a kiskunhalasi őrzött szállásról
Megszökött a kiskunhalasi őrzött szállásról egy marokkói és egy algériai állampolgár csütörtök délután, a rendőrség keresi őket - tudatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Varga Tamás tájékoztatása szerint a szállás Fazekas Mihály utcai objektumában elhelyezett illegális bevándorlók kisebb csoportjai egy időben kíséreltek meg szökést a kerítés több pontján átmászva.
A rendőrök és a fegyveres biztonsági őrök a csoport tagjainak többségét feltartóztatták, ám két férfi átjutott a kerítésen és elmenekült. Az elfogásukat megkísérlő egyik fegyveres biztonsági őr üldözésük közben könnyebben megsérült - tette hozzá a sajtóreferens.
Varga Tamás közlése szerint Kiskunhalason nyugalom van, az ismeretlen helyen tartózkodó Wasim Ahmed 18 éves marokkói és Alarbi Usamam 22 éves algériai állampolgárt a rendőrség jelenleg is nagy erőkkel keresi, egyúttal felkutatásukban kéri a lakosság segítségét.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.
