Hírek
2024. Április 26. 06:41, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Nem várt izgalmakat hozott a Mezőörs és az Unione csatája az Amatőr Kupa döntőjében
Az Unione FC nyerte csütörtökön a labdarúgó Amatőr Kupát.
A budapesti csapat, melyben olyan egykori válogatott futballisták szerepeltek, mint Juhász Roland, Feczesin Róbert és Czvitkovics Péter, a csütörtöki döntőben 1-1-es döntetlen után tizenegyesekkel 7-6-ra győzte le a Mezőörs KSE együttesét az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. Aribi Hasszan a 26. percben szerzett vezetést a fővárosiaknak, Végh Tibor pedig a 64. percben talált a kisalföldi rivális kapujába.
Az idegek csatájában a Mezőörs közel állt a végső sikerhez, mert Kaszai Gábor korai hibája miatt az ötödik körben a korábbi élvonalbeli csatár, Vayer Gábor már kupagyőzelemért lőhetett, azonban próbálkozását hárította Tavasi András, aki később maga is értékesítette a 11-esét. A nyolcadik párban előbb a Mezőörs rontott, majd a 95-szörös válogatott Juhász Roland a jobb kapufát találta el. A kilencedik pár már döntést hozott: a mezőörsi 11-est kivédte Tavasi, az Unione játékosa viszont nem hibázott.
A férfi Amatőr Kupa döntőjébe a MOL Magyar Kupában legtovább jutott két amatőr csapat jutott be.
Ugyancsak az MTK stadionjában rendezik 20 órától a Simple női Magyar Kupa fináléját a címvédő ETO FC Győr és éppen a házigazda MTK Budapest részvételével.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 05. 07:30, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Győzelmet ért Szoboszlai gólpassza
A Liverpool Szoboszlai Dominik átadása után született góllal 1-0-ra legyőzte a Real Madridot hazai pályán a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójának keddi játéknapján.
2025. November 04. 07:47, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern
A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 228. örökrangadót
A címvédő Ferencváros 4-1-re győzött az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának szombat esti rangadóján.
