Hírek
2022. Július 12. 06:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Nevelt lánya megölésének gyanúja miatt tartóztattak le egy piricsei férfit
Letartóztatta hétfőn a Nyíregyházi Járásbíróság azt a férfi, aki a gyanú szerint megölte fogyatékkal élő nevelt lányát a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Piricsén.
Resán Dalma, a Nyíregyházi Törvényszék sajtószóvivője az MTI-hez eljuttatott közleményében - a települést meg nem nevezve - azt írta, hogy a megalapozott gyanú szerint a férfi élettársával és utóbbinak a fogyatékkal élő gyermekével élt közös lakóházban. A férfi és élettársa július 7-én este súlyosan bántalmazta az önálló életvitelre képtelen 21 éves nőt, aki emiatt a helyszínen életét vesztette.
A bíróság bűncselekmény elhárítására fogyatékosságánál fogva korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett emberölés bűntette miatt indult eljárásban rendelte el a gyanúsított letartóztatását - tette hozzá.
A végzést az ügyészség tudomásul vette, a gyanúsított és védője fellebbezett ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
