Hírek
2020. Április 09. 09:29, csütörtök |
Helyi
Forrás: STKH
Nyitva a soproni komposztálótelep
Április 6-tól ismét fogadják a zöldhulladék beszállítását – olvasható az STKH közleményében.
A szolgáltatást csak az STKH működési területén bejelentett lakcímű, hulladékszállítási díjtartozás nélküli lakos veheti igénybe, meghatározott mennyiségben ingyenesen. A lakhely igazolása lakcímkártya bemutatásával történik.
A szolgáltató figyelmezteti az ügyfeleket arra, hogy több óvintézkedést is bevezettek - kérik a következő szabályok pontos betartását:
- hétköznap 9-15 óráig lehet behozni zöldhulladékot;
- a szolgáltató munkatársai a telepre behajtás előtt megállítják a járműveket, felveszik az adatokat;
- az STKH Kft. és szerződött partnereinek gépjárművei elsőbbséget élveznek, a gépjárműsor mellett fokozott óvatossággal elhaladhatnak;
- amennyiben fizetni kell a beszállításért, kizárólag bankkártyát fogad el a szolgáltató. A fizetés, számlázás a megszokottak szerint a mérlegnél történik;
- egy időben maximum két ügyféljármű tartózkodhat a telepen;
- a szolgáltató átvevő kollégái nem nyújthat segítséget a lepakolásban, csak koordinálja a lerakodást;
- egymás biztonsága érdekében tartsanak minimum 1,5-2 méteres távolságot!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
