Városlista
2026. január 5, hétfő - Simon

Hírek

2022. Július 19. 11:02, kedd | Belföld
Forrás: mti/fotó: pixabay

Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy tanyán

Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy tanyán

Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy Záhony melletti tanyán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.

A pénzügyőrök Záhonynál tartottak zöldhatár-ellenőrzést, amikor egy gyanús autóra lettek figyelmesek. Távolról követték a kocsit, amely egy tanyára ment, ahol nagyobb dobozokat pakoltak be az egyik épületbe.

A NAV munkatársai átvizsgálták az ingatlant és az egyik helyiségben kartondobozokban megközelítőleg nyolcezer doboz ukrán csempészcigarettát találtak - tudatták.

A 11 millió forintot érő adózatlan terméket lefoglalták, a tetten ért embert feljelentették - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 04. 09:23, vasárnap | Belföld

Tavaly csaknem 1700 bejelentés érkezett a Magyar Honvédség tűzszerész ügyeletére

Mozgalmas évük volt a Magyar Honvédség tűzszerészeinek, a riasztások száma tavaly is elérte az egy évvel korábbit, megközelítve az 1700-at - közölte a Honvédelmi Minisztérium szombaton az MTI-vel.

2026. Január 03. 10:10, szombat | Belföld

11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum

Január 1-jétől 11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum, a minimálbér-emeléssel párhuzamosan számos szociális ellátás összege is emelkedik

2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld

NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok

Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.