Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2012. December 27. 18:47, csütörtök | Kék hírek
Forrás: MTI

Összetörték, majd az autópályán hagyták az autót

Összetörték, majd az autópályán hagyták az autót

Feltehetően a vezetője és az utasa is ittas volt annak a személygépkocsinak, amely a szalagkorlátnak vágódott csütörtökön az M1-es autópályán Tatabánya mellett - tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.

Léber Gabriella elmondta: a gépjármű vezetője és utasa megkért egy autóst, hogy vigye őket a legközelebbi benzinkútra, de a férfi megtagadta a kérést, azt mondta, értesítsék a rendőrséget, és várják meg a járőröket. A férfi és a nő azonban az autót a belső forgalmi sávban hagyta, és gyalogosan indult el a legközelebbi pihenőhelyre.
Ott találták meg és igazoltatták őket a tatai rendőrkapitányság járőrei, majd visszavitték őket a baleset helyszínére. Mivel mindketten szemmel láthatóan ittasak voltak, és a jármű vezetését egyikük sem vállalta magára, a rendőrök vérvételre az orvosi ügyeletre szállították őket.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek

Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban

Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat

2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek

A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon

Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik