Hírek
2021. Augusztus 26. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Öt migránssal a kocsijában fogtak el egy embercsempész nőt
Elfogtak a rendőrök egy 23 éves ukrán nőt, aki öt migránst vitt az autójában az M6-os autópályán szerdán - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: a rendőrök az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 92-es kilométernél, a dunaföldvári pihenőben ellenőriztek egy cseh rendszámú autót. A kocsit egy ukrán nő vezette.
A sofőr az autóban öt, magát kurdnak valló utast szállított, ők sem a személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták igazolni - tették hozzá.
A tájékoztatás szerint a rendőrök a sofőrrel szemben embercsempészés miatt indítottak eljárást, a külföldieket pedig visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
2026. Június 18. 07:26, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár kivezetését
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
