Városlista
2026. február 21, szombat - Eleonóra

Hírek

2018. Július 12. 08:57, csütörtök | Belföld
Forrás: police.hu

Parkolási vitából lett halálos tragédia

Parkolási vitából lett halálos tragédia

A helyszínen elfogták az elkövetőt a budapesti rendőrök. A sértett a kórházba szállítást követően, az orvosi beavatkozások ellenére elhunyt.

A 64 éves érdi H. László július 10-én délelőtt Budapesten a XVIII. kerületben vitába, majd dulakodásba keveredett egy idős férfival, aki szóvá tette, hogy a feleségével nem tud a járdán menni, mivel H. László autójának nyitott ajtaja zavarta a gyalogos közlekedést.

A férfi dulakodás közben meglökte a 76 éves sértettet, aki a betonra esett és a fejsérülése következtében elvesztette az eszméletét.

A rendőrök az elkövetőt a helyszínen elfogták. A sértett a kórházba szállítást követően, az orvosi beavatkozások ellenére elhunyt. A Budapesti Rendőr-főkapitányság Nyomozó Főosztályának munkatársai H. Lászlót halált okozó testi sértés bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld

Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken

Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.

2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld

Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot

Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

843 kilométer közút felújítását tervezik idén

A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.