Hírek
2021. Október 13. 18:08, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Poénból vertek szét egy kocsit Esztergomban

Jó poén volt - ezt mondta kihallgatásán az a férfi, aki rávette két társát, hogy szétverjenek egy autót Esztergomban.
Közösségi oldalán osztott meg egy férfi egy videót arról, ahogyan két társa egy kalapáccsal szétver egy parkoló autót Esztergomban – közölte a rendőrség.
A felvétel készítője eközben folyamatosan buzdítja ismerőseit és instrukciókkal látja el őket. A közzétett videót többen is megosztották, így jutott az eset a rendőrség tudomására.
A felvétel alapján az esztergomi rendőrök azonosították az elkövetőket, akiket kedden előállítottak a rendőrkapitányságra. A 33 éves G. Krisztián, a 30 éves V. István és az 51 éves G. Tibor ellen csoportosan elkövetett garázdaság bűntett elkövetése miatt indult eljárás.
A videót készítő G. Krisztián kihallgatása során elmondta, hogy jó poén volt rávenni ismerőseit a rongálásra. Azt vallotta, hogy a felvételt csupán egy zárt csoportba akarta feltenni, de azt végül ismerősei tovább osztották, amire nem számított. Mindhárom gyanúsított beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.
2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen
2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld
Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály
A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.