Hírek
2011. Augusztus 06. 14:29, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Rosszul végződött az előzés
Ketten könnyebben, egy ember pedig súlyosan megsérült abban a balesetben, amely péntek délután történt az M5-ös autópályán - értesült a HavariaPress.
Egyelőre tisztázatlan körülmények között ütközött szalagkorlátnak, majd másik járműnek egy személyautó előzés közben péntek délután, az M5-ös autópálya 81-es kilométerénél. A balesetben ketten könnyebben, egy ember pedig súlyosan megsérült. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit, a helyszínelés és műszaki mentés idejére félpályás útzár van érvényben. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
2025. December 16. 07:07, kedd | Kék hírek
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban vasárnap, a rendőrség szerint gyilkosság áldozatává váltak.
