Hírek
2012. Október 09. 10:22, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Sikeres osztrák-magyar rendőri akció
A soproni rendőrök egy hét alatt 23 nagy értékű kerékpárt, motorkerékpárt és műszaki cikkeket foglaltak le.
Az osztrák rendőrökkel közös együttműködés és fokozott éjszakai ellenőrzés során a határtérségben leplezték le azt a furgont, amelynek utasterében Ausztriából lopott kerékpárokat és LCD televíziót szállítottak. Ivánban és Sopronban tartott razziák során további, osztrák határmenti településekről eltulajdonított kerékpárok kerültek elő.
A Soproni Rendőrkapitányság lopás miatt 10 gyanúsítottal szemben folytatja a nyomozást, akik Ausztriában naponta követtek el bűncselekményeket. A lopott kerékpárok nagy részét már azonosították és visszaadták osztrák tulajdonosaiknak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 26. 16:53, csütörtök | Helyi
Csütörtökön közgyűlést tartottak Sopronban
Városi kitüntetések adományozásáról, igazgatói pályázatok kiírásáról, a szavazatszámláló bizottságok tagjainak megválasztásáról, valamint az MVM Optimummal való hosszú távú együttműködési megállapodásról is döntöttek.
2026. Február 04. 15:24, szerda | Helyi
Megszavazták a város idei költségvetését
Elfogadta a közgyűlés Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzatának 2026-os költségvetését. A rendelet benyújtását megelőzően a polgármester kiemelte: a költségvetés biztos alapot nyújt a város működéséhez és fejlődéséhez.
2026. Január 27. 14:31, kedd | Helyi
Nemsokára postázzák a Nemzeti Petíciót
A héten megkezdik a Nemzeti Petíció postázását a magyar háztartásokba. A petíciót azért indították, hogy a magyarok pénze a magyaroké maradjon.
