Hírek
2022. Március 22. 09:27, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Sorra támadta meg a járókelőket egy ámokfutó Debrecenben
A 20 éves férfi egy óra alatt öt embert is bántalmazott Debrecenben. A rendőrök rövid időn belül elfogták.
A rendőrségre több bejelentés érkezett március 20-án hajnalban arról, hogy egy férfi járókelőket bántalmaz Debrecenben a Nagyerdőn. Az egyenruhások azonnal a helyszínre mentek, ahol több sértettet is találtak, akik elmondták, hogy az elkövető minden előzmény nélkül beléjük kötött, majd ütni-verni kezdte őket. Előszőr egy férfit bántalmazott, majd nem sokkal később két társaságnak is nekiesett. Itt már válogatás nélkül ütött mindenkit, férfiakat és nőket is egyaránt – közölte a rendőrség.
Hozzátéve, hogy a rendőrök pontos személyleírást kaptak az elkövetőről, így azonnal a keresésébe tudtak kezdeni. Fél órán belül elfogták a 20 éves helyi lakost, akit előállítottak a rendőrkapitányságra.
A fékevesztett férfi gyanúsítotti kihallgatására már lecsillapodott, részletes beismerő vallomást tett a nyomozóknak. Tettét azzal magyarázta, hogy az alkoholtól mindig ingerült lesz. A sértettek könnyű sérüléseket szenvedtek a bántalmazás következtében.
A Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya súlyos testi sértés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a gyanúsítottal szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
