Városlista
2026. február 16, hétfő - Julianna

Hírek

2022. Február 17. 14:49, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Súlyosan megsebesített egy idős nőt egy kidőlt fa Miskolcon

Súlyosan megsebesített egy idős nőt egy kidőlt fa Miskolcon

Súlyosan megsebesített egy idős nőt egy a viharos szélben kidőlt fa Miskolcon

- tájékoztatta az Országos Mentőszolgálat észak-magyarországi regionális szervezetének kommunikációs feladataiért felelős tisztje csütörtök délután az MTI-t. Leskó Diána elmondta: Miskolcon az Árpád úti lakótelepen dőlt ki egy fa az erős szélben. Ennek következtében az ott sétáló 83 éves nő a fején és a mellkasán súlyos sérüléseket szenvedett.

A sérültet a mentők helyszíni ellátás után kórházba vitték - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld

Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk

Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket

2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld

Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere

Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.