Hírek
2021. Szeptember 28. 18:08, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Szalmonella miatt visszahívtak egy terméket
Szalmonella szennyezettség miatt az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. visszahívja és a forgalomból is kivonja 95 grammos kiszerelésű BBQ borsdaráló steakbors elnevezésű termékét
- közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden az MTI-vel.
A közlemény szerint a Nébih arra kéri a vásárlókat, hogy aki vásárolt az 124739 tételszámú, 2024 áprilisi minőségmegőrzési idővel rendelkező termékből, azt ne fogyassza el.
Az Aldi azt javasolja, hogy aki az érintett termékből vásárolt, azt vigye vissza bármely magyarországi Aldi üzletbe, ahol a vételárat a vásárlást igazoló blokk hiányában is visszatérítik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon
Nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon. Ennek sürgősen véget kell vetni!
2026. Március 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Óriási tömeg fogadta Magyar Péter Pécsett
Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
