Hírek
2017. Február 09. 07:48, csütörtök |
Külföld
Forrás: mti
Szexuálisan zaklatott egy bevándorló egy magyar nőt Ausztriában
Szexuálisan zaklatott egy bevándorló egy magyar nőt Ausztriában - tudósított szerdán az M1 aktuális csatorna.
A csatorna híradójában a nevét és arcát nem vállaló nő telefonon elmondta, a múlt héten, nappal vonattal utazott Innsbruckba, amikor egy - vele szemben utazó férfi - jól láthatóan magához nyúlt, izgatta magát.
A Tirolban élő, 42 éves, kétgyermekes nő azt mondta, először nem tudott kitől segítséget kérni. Végül, amikor egy harmadik utas is megjelent a fülkében, az őt inzultáló férfi elmenekült.
A nő az innsbrucki pályaudvaron a biztonsági szolgálattól kért segítséget, akik értesítették a rendőröket. A férfit később elfogták, már volt jegye a visszafele irányba.
A magyar nő vallomást tett. A rendőrök azt mondták neki, hogy a férfi nemrégiben kapott osztrák állampolgárságot - tette hozzá.
A Híradónak a nő arról is beszélt, hogy az elmúlt időszakban heti két-három ehhez hasonló esetről hallani Innsbruckban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 14:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Iráni rakéta csapódott be Tel-Avivban
Becsapódott egy iráni rakéta Tel-Aviv központjában kedd reggel, hatan könnyebben megsebesültek, súlyos anyagi károk keletkeztek több épületben - jelentette az izraeli mentőszolgálat.
2026. Március 24. 09:00, kedd | Külföld
Donald Trump szerint hétfőn is folytatódtak az egyeztetések vezető iráni tisztségviselőkkel
Donald Trump szerint hétfőn is folytatódtak az egyeztetések vezető iráni tisztségviselőkkel a vasárnapi \"konstruktív\" első tárgyalásokat követően - az amerikai elnök erről Floridában beszélt újságírók előtt.
2026. Március 23. 10:00, hétfő | Külföld
Szlovénia vasárnaptól korlátozza a tankolható üzemanyag mennyiségét
A szlovén kormány vasárnaptól korlátozza a benzinkutakon tankolható üzemanyag mennyiségét a megnövekedett kereslet miatt - jelentette be a kabinet.
