Városlista
2026. január 6, kedd - Boldizsár

Hírek

2011. Július 02. 07:17, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Tizenhárom mentőcsoport indult a barlangászért

Tizenhárom mentőcsoport indult a barlangászért

Összesen tizenhárom mentőcsoport indult segíteni Romániába a megsérült és beszorult magyar barlangkutatóhoz.


A 4-5 fős csapat egyik tagja a Pádis-fennsík egyik barlangjában szenvedett balesetet, kificamodott a válla. A helyi mentőszolgálat ellátta a kétszáz méter mélyen rekedt sérültet, de még nem tudták felhozni. (lm)

hírTV

Címkék: barlang

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld

NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe

Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.

2026. Január 06. 07:16, kedd | Belföld

Magyar Péter: a Tisza Párt készen áll a kormány- és rendszerváltásra

A Tisza Párt készen áll a kormány- és rendszerváltásra és azon fog dolgozni, hogy a bőség évei következzenek - mondta Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke hétfői budapesti sajtótájékoztatóján.