Hírek
2018. Június 25. 07:19, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó:facebook-com/efott
Több mint 100 fellépő és 200 program a 43. EFOTT-on
Több mint 100 fellépővel és 200 programmal készülnek s szervezők a 43. EFOTT-ra (Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója) július 10. és 16. között
- mondta Maszlavér Gábor fesztiváligazgató az M1 aktuális csatornán vasárnap. A fesztiváligazgató megemlítette, hogy a családok éve alkalmából idén először kiemelt figyelmet fordítanak a gyerekekkel érkezőkre, a fesztiválra családi jegyek is vásárolhatók, a szervezők több gyerekprogrammal várják az érdeklődőket.
Elmondta: a fesztiválon mások mellett fellép a brit John Newman és Jessie J, az ausztrál DubFX, a belga Lost Frequencies, a Punnany Massif, a Halott Pénz, a Wellhello, Majka&Curtis, a Brains és az Irie Maffia.
Az EFOTT-nak a Velencei-tó partján egy 25 hektáros terület ad otthon, a fesztiválra várhatóan körülbelül 120 ezren látogatnak el - közölte Maszlavér Gábor.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
