Hírek
2011. Augusztus 15. 14:23, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress
Több száz milliós veszteséggel zárt a Sziget
Mintegy 380-390 ezren fordulhattak meg az idei Sziget Fesztiválon. Gerendai Károly elmondta, hogy a látogatószám a tavalyihoz képest nem változott, viszont idén is nőtt a külföldi látogatók száma - közölte az InfoRádió.
A látogatószám nem csökkent, és a fesztivál sikeresnek nevezhető, a többletkiadások miatt előreláthatólag több száz milliós veszteséget könyvelhet el a fesztivál, amelyet 3,2 milliárd forintból szerveztek meg - mondta Gerendai.
A legveszteségesebb a Prince-koncert volt, 10 ezer 200 napijegyet adtak el rá összesen, a hetijegyeseknek pedig ingyenes volt; ez a koncert önmagában több mint 100 milliós ráfizetést okozott - tette hozzá a főszervező.
Pozitívumként értékelte, hogy tovább nőtt a biztonság a Szigeten, hiszen egyre kevesebb a balesetek és a lopások száma.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld
Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta
Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta
