Hírek
2013. Július 28. 13:16, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Torlódás - Erős a forgalom a Hungaroringre vezető utakon
Igen nagy a forgalom az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán Mogyoród térségében, a Hungaroring környéki kisebb utakon pedig néhol araszolnak a Magyar Nagydíj délutáni futamára érkező autósok.
Lipták Gábor, az Útinform ügyeletese elmondta: az M3-asról - különösen a mogyoródi lehajtó térségéből - erős forgalmat jelentettek, míg a 3-as főúton Szilasliget és Mogyoród között, a Vízipark utcában kisebb-nagyobb torlódásokról érkeznek információk.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint az M3-as Hungaroring környéki szakaszán lassan, de folyamatosan lehet haladni, ám a versenypályához közeli leálló sávban torlódnak a járművek.
Több száz rendőr irányítja a forgalmat, hogy a délutáni versenyprogramra autóval érkezők mielőbb elfoglalhassák helyüket a parkolókban. Baleset eddig nem történt - tette hozzá a szóvivő.
MTI Fotó: Földi Imre
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
