Hírek
2021. Április 05. 07:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy üzemépületben Marcaliban
Tűz keletkezett egy üzemépületben Marcaliban vasárnap, az esetnek nincs sérültje - tájékoztatta Óvári Timót, a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
A tűzoltó hadnagy beszámolt arról, hogy a Kossuth Lajos utcájában álló ezer négyzetméteres ingatlanában mintegy 50 négyzetméteren gumilapok gyulladtak meg, a lángokat sikerült körülhatárolni.
Hozzátette: a helyi hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltják a tüzet, a helyszínre tart a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és egy-egy keszthelyi, valamint zalakarosi egység is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
