Hírek
2018. Május 17. 18:22, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Üzemszünet lesz a nemzeti mobilfizetési rendszerben
Mobilfizetéssel nem lehet autópálya-matricát vásárolni, illetve parkolást indítani május 17. (csütörtök) 23 óra és május 18. (péntek) hajnal 2 óra 30 perc között
– közölte Nemzeti Mobilfizetési Zrt. csütörtökön az MTI-vel. A tájékoztatás szerint ez idő alatt tervezett karbantartást végeznek. A szolgáltató azt kéri, hogy az autósok a karbantartást megelőzően elővételben vagy más értékesítési csatornákon, például benzinkutakon vásárolják meg az autópálya-matricákat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
