Városlista
2026. január 16, péntek - Gusztáv

Hírek

2018. Június 07. 05:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Villamos és busz ütközött össze Debrecenben, tizenketten megsérültek

Villamos és busz ütközött össze Debrecenben, tizenketten megsérültek

Villamossal ütközött össze egy autóbusz szerda délután Debrecenben központjában, a balesetben tizenketten megsérültek - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársa az MTI-vel.

Suba István elmondta, hogy a villamos a Kossuth tér felől a vasútállomás irányába tartott, amikor a Piac utca és a Kossuth utca kereszteződésében összeütközött egy autóbusszal. Az ütközés következtében a villamos kisiklott.

Korcsmáros Ferenc, az Országos Mentőszolgálat regionális igazgatója azt közölte, hogy a balesetben 12-en sérültek meg, valamennyiüket a Kenézy Kórház traumatológiai osztályára szállították. Az érintett útszakaszon teljes útzár mellett tart a mentés és helyszínelés.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről

A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható

2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld

Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök

A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.