2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2012. Március 19. 14:19, hétfő | Sport

Federer lendületben: idei harmadik tornagyőzelmét aratta

Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.

2012. Március 18. 07:13, vasárnap | Sport

Szabadkai győzelem a BoxingONE nyitányán

Elrajtolt a BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság maratoni, 2012-es alapszakasza.

2012. Március 15. 14:11, csütörtök | Sport

Profi ökölvívás: bevonták a botrányhős Chisora engedélyét

Bevonták a versenyengedélyét, így nem bokszolhat Dereck Chisora, aki február 18-án hatalmas botrányt kavart a Vitalij Klicsko elleni – az ukrán bajnok sima győzelmét hozó – világbajnoki címmérkőzés előtt, alatt és után.

2012. Március 14. 14:19, szerda | Sport

„Ez jó móka volt”; „A Bayern őrületesen játszott”

Kiütéses, 7–0-s győzelmet aratott a német Bayern München a labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő hazai visszavágóján a svájci FC Basel ellen, így összesítésben simán, 7–1-gyel jutott be a legjobb nyolc közé.

2012. Március 13. 14:17, kedd | Sport

Sok gól, sok kiállítás és Ferencváros-siker

Az élvonalbeli jégkorongbajnokság elődöntőjének negyedik meccsén a Ferencváros egy változatos, kiállításokban és gólokban is gazdag meccsen másodszor is legyőzte hazai pályán a Miskolcot.

2012. Március 12. 14:13, hétfő | Sport

Elhunyt Madár korábbi ellenfele

Motorbalesetben életét vesztette a mexikói Julio Cesar Gonzalez, akitől Erdei Zsolt 2004 januárjában megszerezte a Boksz Világszervezet (WBO) félnehézsúlyú világbajnoki címét.

2012. Március 09. 07:21, péntek | Sport

Balszerencsés második maratoni párosban

Párosban a második maratoni végén nem volt szerencséje Babos Tímeának és a portugál Maria Joao Köhlernek, az egység 11:9-es szuper tie-breaket követően búcsúzott Irapuatóban.

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Március 06. 14:19, kedd | Sport

Férfi kézilabda NB I: újabb sikerével a Veszprém megnyerte az alapszakaszt

Az MKB Veszprém a papírformának megfelelően hazai pályán 37–26-ra legyőzte a Gyöngyöst a férfi kézilabda NB I hétfői mérkőzésén, és ezzel matematikailag is biztossá tette, hogy az alapszakaszt az első helyen fejezi be.

2012. Március 04. 14:13, vasárnap | Sport

Vladimir Klicsko 50. kiütéses győzelmét aratta

Vladimir Klicsko K. O.-győzelemmel győzte le francia kihívóját, Jean-Marc Mormecket.

2012. Február 27. 14:15, hétfő | Sport

Áttörés: Babos Tímea megnyerte a monterreyi WTA-tornát!

Babos Tímea nyerte a mexikói Monterreyben megrendezett, 220 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát, miután a fináléban két játszmában, 1:21:23 óra alatt nyert a román Alexandra Cadantu ellen. Így első WTA győzelmét aratta.

2012. Február 27. 07:15, hétfő | Sport

A Partizan legyőzésével csoportelső a Szeged!

A Szeged-Beton hazai pályán 9–8-ra legyőzte a címvédő Partizan Beogradot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, ezzel csoportelsőként továbbjutott a legjobb nyolc közé.