2016. Június 16. 07:41, csütörtök | Sport

Kijutott a januári, franciaországi férfi kézilabda-világbajnokságra a magyar válogatott, mivel a selejtező veszprémi visszavágóján is legyőzte a szerb csapatot.

Túraautó-vb - Csökkentették Micheliszék büntetését, de a magyar pilóta nem járt jól
2016. Június 11. 04:00, szombat | Sport

Csak a marokkói futamon szerzett pontjai vesznek el a túraautó-világbajnoki (WTCC) sorozatban szereplő Honda csapat versenyzőinek, köztük Michelisz Norbertnek,

Soproni győzelem a thaiföldi fitneszvilágbajnokságon!
2015. November 29. 19:19, vasárnap | Helyi

Koloszár Enikő elhódította a Bangokban rendezett WBPF nevű fitnesz és testépítő világszervezet világbajnokság aranyérmét!

Három bűvész képviseli Magyarországot a 26. Bűvész Világbajnokságon
2015. Június 28. 04:00, vasárnap | Bulvár

Három bűvész képviseli Magyarországot a 26. Bűvész Világbajnokságon: Hajnóczy Soma zsűritagként, Kőhalmi Ferenc és Nagy Csaba pedig versenyzőként vesz részt a megmérettetésen július 6. és 11. között Riminiben.

FIFA - Lehet, hogy nem is Dél-Afrika nyerte a 2010-es vb rendezési jogát
2015. Június 08. 09:00, hétfő | Külföld

Vasárnapi brit sajtóértesülés szerint felmerülhet az a gyanú, hogy a 2010-es labdarúgó-vb rendezési jogát nem is a Dél-Afrikai Köztársaság, hanem Marokkó nyerte, csak a szavazatokat szándékosan félreszámolták.

Túraautó-vb – újra nyert a Michelisz a Hungaroringen
2015. Május 03. 18:09, vasárnap | Sport

Michelisz Norbert rajt-cél győzelmet aratott a túraautó-világbajnokság (WTCC) Hungaroringen zajló versenyhétvégéjének vasárnapi második futamán.

A foci vb legszebb szurkolói! FOTÓK
2014. Július 02. 08:00, szerda | Bulvár

Nemcsak szépek, de még a focit is szeretik... ilyen a tökéletes feleségjelölt! Összeválogattunk egy csokornyi világbajnoki címmel is elismerhető foci vb rajongó! FOTÓK

A foci vb legőrültebb szurkolói - FOTÓK
2014. Július 01. 14:58, kedd | Bulvár

Még javában tart a labdarúgó világbajnokság, mely idén sem csak a meccsekről és pazar gólokról szól, hanem a körítésről is, illetve az őrültebbnél őrültebb szurkolókról szintén. FOTÓK

Csupa érem – Kovács Katinak kell ez a fájdalom
2013. Augusztus 31. 19:29, szombat | Sport

Vizes vb - Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott
2013. Augusztus 03. 23:12, szombat | Sport

Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott, döntőben 8-7-re nyert Montenegró ellen.

Kikapott, így a bronzéremért játszhat a női vízilabda-válogatott
2013. Augusztus 01. 08:29, csütörtök | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott 13-12-es vereséget szenvedett a házigazda spanyol csapattól a barcelonai vizes világbajnokság szerdai elődöntőjében, így a bronzéremért játszhat.

2012. Május 18. 14:19, péntek | Sport